Restauracja Weranda

Restauracja Weranda

Miło jest nam zaprosić Państwa do  Restauracji „Weranda” zlokalizowanej w Łopusznie ul. Włoszczowska 49 . W naszej restauracji panuje niezwykła atmosfera, którą kreuje przestrzeń, subtelne światło i wnętrze . Szef Kuchni poleca dania przyrządzane od podstaw w oparciu o naturalne i świeże produkty.

 

Nasza restauracja jest wymarzonym miejscem do zorganizowania:

  • Spotkania biznesowego
  • Śniadania, lunchu
  • Spędzenia czasu przy wspólnym posiłku z bliskimi
  • a także nastrojowego spotkania we dwoje

Organizujemy kameralne przyjęcia, bankiety oraz wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe i spotkania biznesowe. Podchodzimy do każdego przyjęcia indywidualnie. Unikamy standardowych ofert przywiązując jednocześnie ogromną wagę do poznania potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Wizyta w naszej restauracji dostarcza naszym gościom niezapomnianych wrażeń. Warto zanurzyć się w bogactwie smaków i aromatów, jakie proponujemy, by poznać niesamowitą atmosferę tego miejsca. Tworzenie wybornych posiłków to sztuka, a nasz Szef Kuchni opanował ją do perfekcji. Nasza kuchnia to ciekawie skomponowane dania, wiele świeżych ziół i warzyw .Połączone smaki kuchni staropolskiej z nowościami kuchni europejskiej tworzą niepowtarzalny smak, który poruszy najbardziej wymagające podniebienia. Smak i zapach, ale również wygląd potraw to klucz do sukcesu przy organizowaniu imprez rodzinnych oraz spotkań firmowych.

Zadbaliśmy również o komfortowy i przytulny wystrój restauracji. Świeże kompozycje kwiatów, świece  które goszczą na naszych stołach, bar przy którym wspaniale jest skosztować ulubionego drinka, przepiękny kaflowy kominek, oraz zawsze klimatyczna weranda sprawiają, iż każdy znajdzie tu miejsce dla siebie i spędzi miłe chwile z rodziną, znajomymi bądź na owocnej rozmowie biznesowej.

X